HAKKIMIZDA

Köklü ve parlak geçmişi ile tüketici nezdinde ki marka bilinirliği her geçen gün artmakta olan firmamız, sizlerin sayesinde hızla büyüyerek yeni hedeflere doğru yol almaktadır.ELSAN ELEKTRİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Adres: Güney Mh. Tuğrul Cd. No:42 Körfez / KOCAELİ
Tel: +90 262 527 46 31
Email: info@elsanonline.com

1992 yılında kurulan ELSAN Elektrik, kalite ve dürüstlük ilkelerinden sapmadan, dünya standartlarında hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş, müşteri odaklı çözümler sunmaya yönelik çalışmaları ve alanında uzman eğitimli personeli ile bu günlere kadar başarıyla gelmiştir.

Ürün gamı içinde tüm elektrik tesisat malzemeleri, otomasyon ve şalt malzemeleri çeşitleri bulunmaktadır. Makina otomasyonu konusunda çalışmalarımız devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana “Kalite, müşterinin beklenti ve isteklerini karşılamak bizim yeteneğimizdir.
 
Köklü ve parlak geçmişi ile tüketici nezdinde ki marka bilinirliği her geçen gün artmakta olan firmamız, sizlerin sayesinde hızla büyüyerek yeni hedeflere doğru yol almaktadır. Taleplerinizi karşılamak için; malzeme çeşitliliğini ve  kapasitesini yüzde 100 artırarak sizlere hizmet vermektedir.

Notication

Unfortunately, now unable to serve out of Turkey.