elsanonline.com’dan vermiş olduğunuz sipariş, ürün bilgi sayfasında verilen temin süresi içerisinde nakliyesinde uzmanlaşmış kargo şirketleriyle  gönderilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra sipariş takip sayfasında durumu "Hazırlanıyor" dan "Kargoya Verildi" ye çevrilir. Siparişinizin kargo sürecini takip etmek için www.elsanonline.com üye girişi yaparak sol kısımda yeralan menude yer alan "Sipariş Geçmişim" linkini tıklayabilirsiniz. İlgili siparişinizin güncel durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Siparişin Kargoya Verilmesi

Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde sipariş gönderilmez.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa?

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize eposta ( info@elsanonline.com ) göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Siparişinizi Teslim Alırken!

  1. Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye’nin seçkin kargo şirketleri ile gönderilir.
  2. Kargonuzda açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız.
  3. Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen +90 262 527 46 31 numaralı Destek Hattımızdan bize ulaşınız.

Notication

Unfortunately, now unable to serve out of Turkey.